آموزش طراحی و سایت با وردپرس

تاثیر سایت در اطلاع رسانی
آبان ۱۹, ۱۳۹۷
مزایا و معایب استفاده از اسلایدر در سایت
آذر ۱۷, ۱۳۹۷

آموزش طراحی و سایت با وردپرس
اگر شما به دنبال یک سایت وخوب و کاملا به روز می باشید گروه طراحی وب سایت گرگان وب سایت این مقاله را ب شما پیشنهاد می کند.
گروه طراحی گران وب سایت یک آموزش گام به گام و ساده که پس از خواندن آن میتوانید وب سایت با وردپرس را از پایه در کمتر از ۲ ساعت بیاموزد و به ساخت وبسایت های بپردازد.
در واقع شما در این مطلب قدم به قدم یاد میگیرید که چگونه یک سیستم مدیریت وبسایت مناسب برای خود پیدا کنید، سپس قالب مربوط به کار خود را روی آن پیاده سازی کنید و در نهایت وب سایت خود را مدیریت کنید.
مرحله اصلی در این راهنما
پلتفرم مناسب برای طراحی وبسایت خود را انتخاب نمایید.
قدم اول: پلتفرم مناسب برای طراحی وبسایت خود را انتخاب نمایید.
پیشنهاد گران وب سایت این است که قبل از اینکه شما در مورد طراح و نام دامنه خود نگران باشید، شما باید تصمیم بگیرید که چه پلت فرمی را برای ساخت وب سایت خود بکار می گیرید.
همانطور که شما می توانید در نمودار بالا بینید، نزدیک به نیمی از وب سایت ها در اینترنت در حال ساخت بر روی پلت فرم وب سایت وردپرس هستند.
نظر گرگان و سایت ابن است که وردپرس از بقیه بهتر است چون :
هیج جای دنیا راهی بهتر و آسان تر از وردپرس برای ساخت یک وب سایت خوب پیدا نمی کنید، زیرا:
وردپرس فارسی بسیار عالی و آپدیت می باشد.
WordPress این سیستم مدیریت محتوا (CMS) در کشور ما نماینده رسمی دارد و تمامی نسخه های آن به صورت رایگان در وب سایت وردپرس فارسی قرار می گیرد.
آموزش طراحی وب سایت گرگان وب سایت با وردپرس وقتی زیباتر می شود که بدانید تعداد نامحدودی از قالب ها برای این CMS وجود دارد.
به نظرگرگان وب سایت وردپرس برای تازه کاران عالی ست! گر شما میتوانید در ورد مایکروسافت مطلب بنویسید پس می توانید محتوای وبسایت خود را در وردپرس هم وارد کنید.به پیشنهاد گرگان وب سایت شما می توانید با افزونه های وردپرس وبسایت خود را گسترش دهید و تقریبا هر امکاناتی در ساخت وبسایت خود نیاز داشته باشید