درباره ما

معرفی ایده پرداز آریا

 

شرکت طراحی سایت گرگان (گرگان وب سایت)  با بهره گیری از متخصصین و مهندسین مجرب و متعهد در زمینه تجارت الکترونیک و فنـاوری اطلاعات مفتخر به پیاده سازی و طراحی وب سایت های داینامیک ، پرتال ، طراحی سایتهای فروشگاهی و تجارت الکترونیک ، طراحی سایتهای مدیریت محتوا ، طراحی سایتهای آنلاین فروش بلیط ، طراحی سایتهای بانک اطلاعاتی ، طراحی سایتهای فول فلش و سی دی های مالتی مدیا گردیده و آماده انجام پروژه های شرکت ها ، سازمان ها ، موسسات و اشخاص می باشد.

ایده پرداز اریا (گرگان وب سایت) تخصص یافته در ارائه خدمات طراحی وب سایت به صورت حرفه ای در دو گونه تجارت های کوچک و بزرگ میباشد.

ایده پرداز اریا(گرگان وب سایت) با بیش از ۸  سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت و ارائه راه کارهایی متفاوت در زمینه IT توانسته کادر فنی حرفه ای، برگزیده از مجرب ترین ، ماهرترین و متعهد ترین افراد در زمینه طراحی وب سایت را برای ارائه بهترین خدمات به مشتریان گرد هم آورد.

همچنین افتخار دارد در طی چندین سال کار و تلاش راه حلهای جامعی در زمینه های مختلف از قبیل وب سایتهای فروشگاهی  ، وب سایتهای مدیریت محتوا و داینامیک ، eticket و… را جهت سهولت در انجام کارهای شما و پیشرفت تجارت الکترونیک ارائه کند. بدیهی است تمامی راه حلهای ذکر شده توسط تیم فنی گرگان وب سایت ، از ابتدا تا انتها (از تحلیل و طراحی تا پیاده سازی) اجرا گردیده و پشتیبانی وب سایتهای شرکتهای دولتی و خصوصی متعددی را عهده دار می باشد.

شما می توانید با دیدن نمونه کارهای ما از جمله انواع طراحی وب سایت ها و پرتال های پیاده سازی شده برای شرکتهای مختلف ، فروشگاههای آنلاین، سیستم های داینامیک و مدیریت محتوا، طراحی وب سایت های اطلاع رسانی، طرحی وب سایت های خبری، طرحی وب سایت شرکت ها، طراحی وب سایت های شخصی، طراحی وب سایت های تبلیغاتی و آگهی، فروشگاه الکترونیک و غیره آشنا شوید. وظیفه ما نه تنها خلق یک اثر متفاوت، بلکه نگهداری و پشتیبانی از آن به بهترین نحو ممکن می باشد.

1
wswsws

menn

 

محسن میرصالحی : مدیرعامل

جمع شدن در کنار یکدیگر، شروع کار، در کنار هم ماندن، پیشرفت، و انجام یک کار تیمی منسجم، موفقیت را رقم می‌زند.

menn

 

حمید عبداله پور : برنامه نویس

در شرکت ما افرادی که برای آینده خود چشم‌انداز روشنی را تصور کرده‌اند، این فرصت را خواهند داشت تا با به کارگیری ابزارهای به‌روز بازاریابی دیجیتال، به این مهم دست یابند.

menn

 

دانیال کریمی : برنامه نویس

ایده پرداز اریا بهترین‌ها را استخدام می‌کند، آموزش می‌دهد و در محیطی خلاق به آن‌ها کمک می کند تا با خلق تجربه انتخاب آدم‌هایی که قصد رفتن به سفر دارند، تاثیر بگذارند

 

محدثه میرصالحی : برنامه نویس و متخصص سئو

یکی از دلایل پیشرفت شرکت ما این بوده که همیشه هدف ما در این است که در شاخه خود بهترین باشیم

[huge_it_maps id=”1″]

333

آدرس :

آدرس: گــرگــان – میدان ولیعصر  –برج سرمایه –طبقه ۲ –واحد ۲۱   ایــــده پـــرداز آریا ( گرگان وب سایت)

تلفن :  ۳۲۲۶۲۹۱۷ – (۰۱۷)

تلفکس: ۳۲۱۳۱۰۱۶ – (۰۱۷)

ساعت کار شرکت : ۸ الی ۲۱

شماره تماس مشاوره  :   ۳۲۲۶۲۹۱۷ – (۰۱۷)

جهت مشاوره در پیرامون طراحی وب سایت و نرم افزار های مورد نیاز خود و همچنین پشتیانی وب سایت های خود میتوانید با شماره های بالا تماس بگیرید.

در هر صورت از تماس شما خوشحالیم…….

asasasas

پاسخ دهید