طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان

آموزشگاه بصیران
تیر ۲۳, ۱۳۹۸

آیا تاکنون به ذهنتان رسیده بود که به طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان بپردازید و محصولات و یا خدماتی را به صورت آنلاین به همشهریانتان ارائه دهید ؟آیا تا به امروز به مزایای داشتن یک فروشگاه اینترنتی فکر کرده اید ؟

امروزه دیگه کمتر کسی رو میتوان یافت که معنی وب سایت فروشگاهی یا فروشگاه اینترنتی را نداند و تجربه خرید اینترنتی را نداشته باشد چرا که همه ی ما به خودی خود تا کنون حداقل یک بار خرید اینترنتی داشته ایم حتی بسیاری از افراد را میتوانیم در اطرافمان پیدا کنیم که از این طریق به کسب درآمدی رسیده اند .درواقع فروشگاه اینترنتی بستری است که افراد میتوانند محصولات خود را در آن معرفی نموده وبه فروش این محصولات بپردازند .

اگر علاقه دارید به طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان بپردازید و کسب و کار اینترنتی خود را راه بیاندازید پیشنهاد می کنم این مقاله را مطالعه نمایید .

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

 طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان 

قطعا قبل از هرچیز شما نیاز به افرادی متخصص در این حرفه دارید تا شما را در این امر راهنمایی کنند و بستر لازم و مطمئن را برای فروش آنلاین شما فراهم کنند .پس قبل از هرچیز به سراغ شرکت های طراحی سایت در گرگان بروید .

شرکت طراحی وب سایت ایده پرداز آرین ورکان جزو بهترین شرکت های طراحی وب سایت به خصوص طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان بوده است و تا کنون با بیش از ۳۰۰ نمونه کار فعال و بیش از ۸ سال تجربه در این امر در گرگان فعالیت میکند .

بی شک داشتن یک فروشگاه اینترنتی فعال می تواند کمک بسزایی در میزان فروش و سود فروشگاه شما داشته باشد و همچنین کسب و کارهای نوپایی که به تازگی قصد ورود به بازار و فروشندگی دارند نیز میتوانند با سرمایه اندک خود یک فروشگاه اینترنتی راه انداخته و روز به روز کسب و کار خود را رونق دهند پس بهتر است پایه و اساس کسب و کار اینترنتی خود را محکم بنا کنید تا در این مسیر دچار مشکلات متعدد نشوید . پس انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت خوب می تواند کمک بسیار زیادی به شما برای برپایی یک کسب و کار موفق بکند.

همین امروز با ما تماس بگیرید ….

 

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

فروشگاه های اینترنتی گرگان

شما میتوانید اولین باشید …
گرگان شهریست که همگام با شهر های بزرگ همواره در حال پیشرفت می باشد .میتوان گفت تا کنون فروشگاه اینترنتی به صورت قوی و مختص به این شهر فعالیت خود را آغاز نکرده است .عده ای بر این تصور که گرگان در مقایسه با شهر های بزرگی مانند تهران به نسبت کوچک است،کسب و کار خود را در فضای اینترنت رونق نداده اند .از این رو میتوان گفت اگر قصد طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان داشته باشید بی شک رقیب سرسختی نخواهید داشت و صرفا با تبلیغات گسترده محیطی و شبکات اجتماعی میتوانید خود را به همگان بشناسانید .شرکت طراحی سایت ایده پرداز میتواند شما را در امر تبلیغات ، مشاوره  و نیز طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان یاری کند .

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت اینترنتی در گرگان

ایده راه اندازی یک سوپرمارکت اینترنتی در گرگان تا چند سال پیش ایده ای محال و خنده دار بود .درست مانند ایده هایی مانند سفارش اینترنتی و آنلاین غذا و یا تاکسی های آنلاین و…اما حال میبینید که گرگان باز هم با توجه به اینکه شهر کوچک تری نسبت به کلان شهرهاست اما باز هم خود را همگام با تکنولوژی پیش برده و امروزه شاهد فعالیت گسترده تاکسی های آنلاینی همچون اسنپ و ماکسیم ، و اپلیکیشن های سفارش غذای آنلاین مانند دلینو و اسنپ فود هستیم . این شواهد حاکی از این موضوع است که گرگان با وجود کوچک بودن باز هم از کسب و کار های اینترنتی استقبال می کند .

یکی از این کسب و کارهای اینترنتی سوپرمارکت ها هستند . تا به امروز نیز گرگان در امر سوپرمارکت های اینترنتی موفق بوده و تعدادی سوپرمارکت اینترنتی در این شهر فعالیت میکنند .اگر کسب و کار اینترنتی بر حسب نیاز مردم راه اندازی شود بی شک موفق خواهد شد .سوپر مارکت اینترنتی تا چندی پیش نیاز عام مردم نبود اما امروزه هر شخصی همواره به دنبال این دسته خدمات است .شما نیز میتوانید با سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان و یا سوپر مارکت اینترنتی سهمی در بازار اینترنتی این شهر داشته باشید .

از سوپر مارکت های اینترنتی در گرگان میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

سوپرمارکت-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت اینترنتی جیجو

سوپر مارکت اینترنتی جیجو  که فعالیت خود را از مهر ماه سال ۹۷ آغاز نموده است تا کنون توانسته خود را در میان مردمشناسانده و با فروش محصولات روزمره افراد  با تخفیف های خوب و نیز فروش بدون واسطه جزو سوپر مارکت های اینترنتی محبوب وبومی شهر گرگان شود .

 

میتوان از مزایای این سوپر مارکت اینترنتی به موارد زیل اشاره نمود :

 • مشتری بدون خروج از منزل مایحتاج خود را خریداری می کند و بدون هزینه ارسال درب منزل تحویل می گیرد.
 • در وقت و هزینه مشتری صرفه جویی شده و از ترافیک شهری تا حد قابل توجهی کاسته می شود.
 • با توجه به سابقه تیم در فروش و پخش مواد غذایی کلیه کالاها با قیمت رقابتی و زیر قیمت مصرف کننده به فروش می رسند.
 • امکان اجرای طرحهای ویژه فروش از طریق اپلیکیشن نسبت به فروش سنتی و فیزیکی راحت تر و جذابتر است.
 • تنوع بالایی از محصولات در اپلیکشن وجود دارد و مشتری میتواند اکثریت مایجتاج منزل را بخرد.

جهت طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان و یا خدمات اینترنتی از ما مشاوره بخواهید .

رقبا:

در حال حاضر هیچ فروشگاه آنلاینی در سطح شهر گرگان فعالیت ندارد. تنها رقبا، فروشگاه های فیزیکی و سنتی فعال درسطح شهر هستند، که با توجه به ارزشهای پیشنهادی و مزایای رقابتی اشاره شده، امکان رقابت و دستیابی به سهم مورد نظر از بازار ممکن خواهد شد.

بی شک طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان و یا سوپرمارکت آنلاین میتواند با وجود رقابت کم بسیارموفق باشد و این ملزم به یک استراتژی و تبلیغات گسترده دارد .

جهت طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید .منتظر صدای گرمتان هستیم…

سوپرمارکت-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت اینترنتی هایپرپاپا

سوپر مارکت اینترنتی هایپر پاپا از جمله سوپرمارکت های اینترنتی بود که در شهر های مختلف نیز فعالیت داشت. با ورود هایپر پاپا به گرگان افراد زیادی دیگر خرید های خود را به صورت آنلاین خریداری میکردند. هایپرپاپا جزو بهترین و محبوبترین سوپر مارکت اینترنتی گرگان شناخته شد، از آن جهت که افراد بابت کوچک ترین خریدینیاز به پرداخت هزینه پیک نداشتند  همین امر باعث محبوبیت بیشتر این سوپرمارکت بود .

اما این اپلیکیشن بعد از مدتی از دسترس افراد خارج شد و دیگر کسی قادر به خرید از این فروشگاه نیست.

سوپرمارکت-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت-اینترنتی-در-گرگان

سوپرمارکت اینترنتی زمبیل

زمبیل نیز یک اپلیکیشن بومی بوده که زمان زیادیست که فعالیت خود را در زمینه فروش اقلام خانگی بدون واسطه شروع کرده است .

از مزیت این سوپرمارکت های اینترنتی نیز به این مورد میتوان اشاره نمود که این اپلیکیشن نیاز روزمره افراد را رفع نموده و در جهت راحتی و آسایش هر کاربر می کوشد .

 

 

تاریخچه اولین فروشگاه اینترنتی

در سال ۹۱ واژه کسب وکار و تجارت الکترونیک توسط یک استاد دانشگاه نهادینه و در سال ۹۴ افراد بیشتر با کلمه کسب و کار اینترنتی و بانکداری آنلاین آشنا شدند .

اولین فروشگاه اینترنتی مربوط به پیتزا هات بود که فروش خود را اینترنتی کرد و بعد از آن  کمپانی به نام اینترشاپ که راه کار هایی برای کسب و کار های بزرگ ارائه میدادند و بعد از ان آمازون که در آن زمان به فروش آنلاین کتاب میپرداخت بودند .

اولین فروشگاه اینترنتی در ایران دیجی کالا بوده  که تا کنون فعالیت داشته و پیشرفت بسزایی داشته است .این فروشگاه در سال ۸۵ فعالیت خود را آغاز نموده  که در ادامه مطلب مفصل درباره ی این فروشگاه اینترنتی صحبت خواهیم نمود .

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

مزیت خرید اینترنتی

 • خرید آسان
 • مقایسه قیمت
 • مشاهده نظرات مصرف کننده ها
 • صرفه جویی در زمان
 • کاهش ترافیک و آلودگی محیط
 • عدم مراجعه حضوری
 • عدم نیاز به حمل وسایل خریداری شده
 • امکان مشاهده تمامی مشخصات و قیمت ها
 • تحویل کالا به مکان دلخواه
 • پرداخت در محل

 

با فروشگاه اینترنتی راحت تر خرید میکنیم !!

درصورت خرید از فروشگاه اینترنتی دیگر لازم نیست ساعت ها در ترافیک منتظر بمانید و از چندین موانع عبور کنید تا بتوانید خرید کنید .در فروشگاه اینترنتی عموما شما با چند کلیک میتوانید خرید خود را انجام دهید .این فروشگاه ها مانند فروشگاه های سنتی نیستند و شما در هر ساعت از شبانه روز قادرید در آن چرخ بزنید و مشاهده کنید و در آخر به راحتی خرید کنید .

شاید بسیاری از افراد قادر به خروج از منزل نباشند و یا این کار برای آن ها سخت است و موقعیت آن ها اجازه سر زدن به فروشگاه های سنتی را نمیدهد مانند مادران و خانم های باردار ، برای این افراد خرید از فروشگاه های اینترنتی بهترین گزینه است .

بی شک طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان میتواند بسیاری از مشکلات همچون هدر رفتن وقت و مواردی مشابه جلوگیری کند .

 

میتوانید قیمت هارا مقایسه کنید !!

شاید برای شما پیش آمده باشد که از فروشگاهی خرید انجام داده اید و چند فروشگاه جلوتر همان محصول را ارزان تر مشاهده کرده باشید .برای همه ما ناخوشایند است و ( گاهی خودم دیگر از اون خرید متنفر شده ام : گفتار نویسنده) فروشگاه های اینترنتی این اجازه را به شما میدهند تا شما بتوانید تمامی فروشگاه ها را دور بزنید و از قیمت های آن ها اطلاع داشته باشید و مقایسه کنید .

گاهی بعضی از فروشگاه های اینترنتی برای جذب مشتری بیشتر و فروش بیشتر تخفیف های ویژه ای میدهند

اغلب این افراد به دلیل نداشتن مغازه و پرداخت هزینه های اضافی مانند اجار مغازه و پرسنل و.. قیمت های مناسب تری نسبت به سایر مغاره ها دارند .

در طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان و یا داشتن یک فروشگاه اینترنتی به این صورت صرفا فقط هزینه اینترنتی به همراه خواهد داشت

و فروشنده مجبور به پرداخت هزینه های اضافی نیست .

همین امر باعث شده است تا کسب و کار های نوپا و یا افرادی که سرمایه کافی برای برپا کردن یک فروشگاه فیزیکی و سنتی

را ندارند به فکر سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان به شرکت های طراحی سایت افتادند.

 

نظرات مصرف کننده های دیگر را میخوانید !!

اگر از دیجی کالا تا کنون خرید کرده باشید این امکان وجود ندارد که به به بخش نظرات کاربران نرفته باشید .بی شک خواندن نظرات افرادی که قبل از شما این کالا را خریداری کرده اند  میتواند روی خرید شما تاثیر بسزایی بگذارد .

یک کامنت منفی میتواند شما را از آن خرید باز دارد .

پس یکی از مزیت های فروشگاه های اینترنتی داشتن بخشی برای ارسال نظرات است و شما میتوانید به راحتی و خیال راحت خریدخود را انجام دهید .

اگر شما به طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان برای کسب و کار خود پرداخته اید ما به شما این پیشنهاد را میدهیم که حتما بخشی را به بخش نظرات کاربران اختصاص دهید .

 

در وقت و هزینه صرفه جویی میکنید

بی شک وقتی بخواهید خریدی به روش سنتی انجام دهید ساعت ها باید پشت ترافیک باستید و هزینه هایی بابت کرایه بپردازید .ولی با خرید اینترنتی شما میتوانید به راحتی در منزل خرید خود را انجام داده و درب منزل آن را تحویل بگیرید .و صد البته میتوان در امان ماندن از آلودگی هوا را نیز در نظر گرفت .

افراد بی شک برای در امان ماندن از ترافیک و آلودگی و نپرداختن هزینه های اضافی به سمت فروشگاه های اینترنتی روی میآورند پس میتوان گفت میتوانید به راحتی به طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان خود بپردازید .

 

از ترافیک و آلودگی جلوگیری میکنید

اگر در روز هر فردی برای انجام خرید خود از درب منزل خارج شود ترافیک و آلودگی ها سرسام آور خواهد شد .این خرید های اینترنتی باعث میشود افراد کم تر از درب منزل خارج شوند و این امر باعث کاهش ترافیک و آلودگی میشود .
جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

لازم به مراجعه حضوری نیست !!

همانطور که در بالا گفتیم در فروشگاه های اینترنتی لازم به مراجعه حضوری نیست شما صرفا با چند کلیک و مشاهده محصول قادر به خرید هستنید .از شلوغی های مغازه ها و بی حوصلگی بعضی از فروشنده ها راحت خواهید بود .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

 اطلاعات و مشخصات محصول را به راحتی میخوانید

شاید برای شما پیش آمده باشد که به فروشگاهی مراجعه کرده باشید از اجناسی خوشتان آمده باشد .فروشنده تا زمانی شمارا همراهی میکند و قیمت و اطلاعات آن محصول را در اختیار شما قرار دهد.اما بعد از زمانی عملا فروشنده خسته و دیگر پاسخ درستی به شما نمیدهد .

شما در فروشگاه های اینترنتی میتوانید به راحتی گشت بزنید قیمت هزاران محصول را مشاهده و نیز اطلاعاتآن ها را بخوانید بدون اینکه با بدخلقی و اقراق فروشنده در اطلاعات اجناسش روبه رو شوید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

تحویل کالا درب منزل

یکی از مزایای این گونه خرید ها این است که دیگر لزومی به حمل خرید هایتان تا منزل و یا حمل آن در بازار ندارید .به راحتی میتوانید خرید خود را انجام داده و در هر مکانی که میخواهید آن را تحویل بگیرید .همچنین شما میتوانید در محل مبلغ را بپردازید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

تفاوت فروشگاه اینترنتی با سایر فروشگاه ها :

فروشگاه های اینترنتی در فضای وب فعالیت دارند  و با یک طراحی مجازی در قالب یک فروشگاه در آمده اند .اما فروشگاه های فیزیکی یا همان فروشگاه هایی که در جای جای شهرمان میبینیم فروشگاه هایی مستقر  و پایدارروی زمین هستند .

فروشگاه های اینترنتی عموما نیازی به مکانی برای فروش محصولات خود ندارند و نیز از پرداخت هزینه هایی مانند هزینه فروشنده ،اجاره مغازه و یا هزینه های آب و برق و گاز مستثنی است .

فروشگاه های فیزیکی در محدود ساعت های قادر به فروش میباشد و یا در ایام تعطیلی عملا فروشی نخواهد داشت .

اما فروشگاه های اینترنتی عملا در هر ساعت از شبانه روز و حتی ایام تعطیل قادر به فروش محصولات خود میباشد .در کل میتوان گفت فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه بدون تعطیلی میباشد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

امکانات مورد نیاز یک وب سایت فروشگاهی

 • ظاهر گرافیکی اختصاصی
 • نمایش محصولات
 • سیستم سبد خرید
 • قابلیت پرداخت اینترنتی
 • درگاه بانکی
 • دسته بندی محصولات
 • قابلیت نمایش در تمامی دستگاه های دیجیتال
 • بخش علاقه مندی ها
 • پنل ثبت نام کاربر
 • بخش سفارشات و پرداخت ها
 • بخش انبار داری
 • متصل شدن به بخش حسابداری
 • اعمال تخفیف
 • درج کوپن و بن تخفیف
 • جستجوی پیشرفته
 • جستجو بر اساس ( برند، قیمت ، نوع ،جنس و..)
 • بخش پشتیبانی
 • بخش پرسش و پاسخ
 • متصل شدن به پنل پیامکی
 • راهنمای خرید
 • مقایسه محصولات
 • امتیاز دهی و درج نظر به محصول
 • ریسپانسیو
 • اطلاعات تماس

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

 

ظاهر گرافیکی اختصاصی

بی شک  ظاهر گرافیکی مهم ترین بخش وب سایت شماست .این ظاهر وب سایت است که بازدید کننده را در وب سایت شما نگه میدارد و ترغیب به خرید از شما میکند .توجه به روانشناسی رنگ ها نیز از مهمترین بخش هاست .

روانشناسی رنگ ها در طراحی وب سایت فروشگاهی

مطالعه درباره روانشناسی رنگ ها و تاثیر لحظه ای آن بر روی مخاطب و نیز انتخاب رنگی مناسب باافزایش میزان فروش شما میشود .

بهترین  رنگ در فروشگاه اینترنتی رنگ سفید است .پس بهتر است پایه رنگی وب سایت شما سفید و نیز در کنار آن از دو رنگ دیگر نیز استفاده شود .دلیل این که رنگ سفید را بیان نمودم این است که کاربران هیچ گاه از رنگ سفید خسته نمیشوند .همچنین استفاده از رنگ قرمز میتواند بسیاری از موارد مهم را در معرض دید و توجه بازدیدکننده قرار دهد.

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

 

نمایش محصولات

نمایش محصولات بعد از ظاهر وب سایت مهمترین بخش است .عکس محصول و تصاویر آن بسیار مهم و حائز اهمیت است  چرا که این قسمتی است که باعث به وجود آمدن یک ارتباط موثر بین مشتری و وب سایت میشود و هم چنین میتواند باعث افزایش رونق کسب و کارتان شود .

از تصاویر با کیفیت ، زیبا و حتی از محصولات خود عکسبرداری کنید. عکس نامطلوب و بی کیفیت میتواند مشتری را از خرید خود بازدارد .عکسی را به عنوان عکس اصلی تعیین کنید . هم چنین حتما از تصاویر ثانویه نیز استفاده نمایید .

مشتریان بی شک قصد دارند تصاویر دیگری از زوایای مختلف از محصول مشاهده نمایند  .عکس هایی ترغیب کننده و به دور از اقراق و دروغ میتواند تاثیر بسزایی در میزان فروش شما داشته باشد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

سبد خرید 

سبد خرید باعث نظم بخشیدن به خرید میشود و خرید خود را راحت تر میتوان مدیریت کرد.افراد میتوانند خرید های خود را مشاهده کنند موردی را حذف و یا اضافه و نیز قیمت نهایی آن را مشاهده کند .پس به طراحی این بخش و کاربر پسند بودن و راحتی آن بسیار توجه نمایید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

قابلیت پرداخت اینترنتی

پرداخت اینترنتی هزینه محصول ، اخرین مرحله خرید میباشد .بدین منظور مدیر وب سایت باید  به عنوان صاحب وب سایت فروشگاهی اقدام به دریافت درگاه بانکی کند .همچنین برای استفاده از درگاه های پرداخت بانکی سه مورد زمان خرید مشتریان از سایت وجود دارد :

احراز هویت مشتری

واریز وجه

گزارش دهی خرید

دسته بندی محصولات 

نظم بخشیدن به محصولات و اعمال دسته بندی ها فرآیند خرید را برای مشتری آسان تر و  مشتری میتواند زودتر به محصول مورد نظر خود برسد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

قابلیت نمایش روی تمام دستگاه های دیجیتال

عده ای هستند که با تلفن های همراه خود وب سایت شماره مشاهده میکنند .پس بی شک نمایش وب سایت شما در تلفن های همراه و یا تبلت آن ها بدون نقص اهمیت زیادی دارد .ریسپانسیو بودن یا واکنش گرا بودن نکات و ویژگی است که باید در وب سایت رعایت شود تا بازدیدکننذه بتواند تمامی گزینه ها والمان هارا به راحتی در تلفن همراه و یا وبسایت خود مشاهده کند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

بخش علاقمندی

بخش علاقمندی وب سایت یک پوئن مثبت برای وب سایت شما محصوب میشود.افراد ممکن است از محصول شما خوششان آمده باشد ولی فعلا قادر به خرید آن نباشد این بخش یادآور این است تا افراد هنگام سر زدن به وب سایت شما و پنل کاربریشان این محصولات را دوباره مشاهده و اقدام به خرید نمایند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

 

بخش سفارشات

این بخش باعث کامل و بی نقص نشان داده شدن وب سایت شما از دید مشتری می شود .مشتری ممکن است بعد از خرید اقدام به مشاهده قیمت و یا گزارشی از خرید خود کند که بی شک این قسمت میتواند به ایشان بفهماند که وب سایت شما همه جوانب را سنجیده و کامل و بدون نقص است .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

بخش انبارداری وب سایت 

همواره افراد تصوری که از وب سایت فروشگاهی دارند یک ویترین از نمایش محصولات و نیز یک درگاه پرداخت است .اما همواره باید زیر ساخت وب سایت شما محکم باشد و همه جوانب را در نظر گرفته باشید .یکی از مهمترین قسمت های وب سایت فروشگاهی بخش ابارداری و تحویلداری است .

در این قسمت شما بسیاری از اطلاعات را میتوانید مشاهده کنید اطلاعاتی مانند موجودی همه محصولات ، رزو شده ها ، اتصال به سامانه پست ، محصولات بدون موجودی و بسیاری از اطلاعات مربوط به انبارداری محصولات و ارسال آن ها

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

متصل شدن به بخش حسابداری

حسابداری یکی از مهمترین بخش های هر کسب و کاری است .بی شک فروش اینترنتی هم نیاز به نرم افزارهای حسابداری جهت صدور فاکتور و اعمال  فرآیند های حساب کتاب  دارد .متصل کردن یک نرم افزار حسابداری به فروشگاه اینترنتی شما ، بی شک شمارا از بسیاری از حساب کتاب ها رها ساخته واز بسیاری از مشکلات و درگیری ها راحت میکند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

اعمال کوپن تخفیف

تخفیف دادن یک استراتژی برای جذب مشتری و نیز ترغیب مشتری به خرید میباشد  و تا کنون در امر خرید و فروش بسیار تاثیر گذار بوده است . همانطور که مشاهده میکنید در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی نیز این سیاست اعمال میشود و مدیران وب سایت های برای فروش بیشتر خود و نیز ترغیب مشتری به خرید دوباره از فروشگاه به عرضه کوپن های تخفیف و یا امتیازاتی به مشتری میپردازند . شاید به این فکر افتاده اید که کد تخفیف به ضرر کارفرماست اما این گونه نست و بیشتر از مشتری به نفع فروشنده میباشد .

از مزایای آن میتوان به افزایش میزان فروش ، مشتریان وفادار و اعتماد سازی و نیز ترغیب به خرید اشاره نمود .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

جستجوی پیشرفته

جستجوی پیشرفته یکی از پرکاربرد ترین بخش های یک وب سایت فروشگاهی است . یک وب سایت فروشگاهی دارای تعداد زیادی محصول در دسته بندی های مختلف میباشد و پیدا کردن محصول مورد نظر میان صدها محصول کاردشواری است .یک وب سایت فروشگاهی همواره نیازمند یک جستجو گر پیشرفته است تا افراد به راحتی به خواسته های خود دست یابند .افراد میتوانند بر اساس جنس ، رنگ ، قیمت  سایر مشخصات به جستجوی محصول خود بگردند و بسیار زودتر به پاسخ دلخواهبرسند .

این امر باعث راحتی مخاطب و یا بازدید کننده میشود و همانطور که میدانید کاربران در وب سایت هایی که راحت تر و بدور از پیچیدگی هستند بیشتر میمانند و دیر تر آن را ترک میکنند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی

همواره افرادی هستند که از کالای خود راضی نبوده و یا دچار عیب هایی است و قصد مرجوع کردن کالارا دارند. وب سایت شما قاعدتا نیازمند بخش پشتیبانی است که افراد بتوانند از راه های ارتباطی با شما در ارتباط باشند . حتی وجود این بخش در وب سایت شما باعث اعتماد سازی در مخاطب شده و افراد راحت تر میتوانند خرید خود را انجام دهند .جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

بخش نظرات

هرگز این بخش را دست کم نگیرید  این بخش مهمترین بخش فروشگاه شماست . نظرات میتواند در فروش شما معجزه کند. وجود بخشی برای نظرات افرادی که محصول شمارا خریداری نموده اند و از آن استفاده میکنند بیشتر از هر عکس و محتوایی روی ترغیب کاربران برای خرید محصول تاثیر میگذارد . خود بنده وقتی قصد خرید محصولی را از دیجی کالا دارم قبل از خواندن مشخصات ، بخش نظرات کاربران را میخوانم تا بدونم افرادی که محصول را خریداری کردنند راضی هستند و یا این محصول اصل است و…. پس این بخش را جدی بگیرید و حتما در فروشگاه خود این قسمت را قرار دهید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

بخش پرسش و پاسخ

این بخش یک یخش ضروری در وب سایت است . که به اختصار FAQ خوانده میشود . همواره افراد قبل از خرید از فروشگاه شما سوالاتی دارند که به صورت متداول بوده و میتواند به افراد در روند خرید بسیار کمک کند . پس حتما بخشی را به بخش سوالات متداول اختصاص دهید . در این بخش سوالاتی که افراد عمدتا در طی خرید برای آن پیش می آید را نوشته و پاسخ دهید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

راهنمای خرید

وجود بخشی به نام راهنمای خرید در هر مرحله  کاربر را کمک میکند تا بتواند به درستی خرید خود را به پایان برساند . کم نیستند افرادی که هنگام خرید با مشکل مواجه میشوند و یا فرآیند خرید را بلد نیستند و متوجه نمیشوند . شما آن عده از افرادرا نیز در وب سایت خود نگه میدارید اگر از بخش راهنمای خرید برخوردار باشید . پس به فکر آن درصد از افراد نیز باشید ..

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

 

مقایسه محصولات

یک سری از امکانات وجود دارد که باعث میشود وب سایت فروشگاهی شما معتر و کاربردی تر شوند و عامه افراد آن را بپسندند . شما همواره باید هدف خود را راحتی  مشتری قرار دهید تا از وب سایت شما به بهترین نحو استفاده کنند . افزودن یک سری امکانات باعث کسب اعتبار برای شما  و فروشگاه شما میشود و در نتیجه باعث افزایش میزان فروش و سود شما می شود .یکی از این امکانات که میتوان به شما معرفی نمود و شما در بسیاری از وب سایت های محبوب آن رامشاهده نموده اید  مقایسه دو یا چند محصول است .

بازدید کننده ممکن است به فروشگاه اینترنتی شما مراجعه کرده محصولاتی را مشاهده نموده و بین خرید دو مورد از آن ها دچار شک شده است که دقیقا کدام محصول را خریداری کند .راه هایی برای از بین بردن این شک های وجود دارد .مورد اول اینکه با بخش پشتیبانی وب سایت شما تماس بگیرد و یا از طریق چت آنلاین مکالمه ای داشته باشد که این روش ها مستلزم همیشه آنلاین بودن و همیشه آماده تماس بودن میباشد .که در صورت مقایرت و نبود شما و مشکلات دیگر شما عملا مشتری را از دست داده اید . اما راه دوم  بخش مقایسه محصولات است که همواره محصول بهتر را به مشتری نشان میدهد  .بر اساس مشخصات وارد شده هر محصول مقایسه انجام داده و قادر است آنالیز هر دو مورد دا مشاهده و به خرید ادامه دهد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

 

ریسپانسو یا واکنشگرا

همانطور که میدانید افراد امروزه با دستگاه های دیجیتال بسیاری به وب سایت شما مراجعه مینمایند  ، عده ای با تبلت ،تلفن همراه و عده ای با لپ تاپ .اینکه وب سایت شما در تمامی این وب سایت ها  به درستی نمایش داده شود امری مهم است زیرا بسیاری از وب سایت هایی که واکنش گرا نیستند در این دستگاه ها به درستی قابل مشاهده نیستند و بسیاری از بازدید کنندگان خود را از دست میدهند . ریسپانسیو کردن وب سایت این امکان را ایجاد میکند که افراد با هر گوشی تلفن همراهی و یا هر دستگاه دیجیتال دیگری قادر به نمایش وب سایت به بهترین شکل و استفاده از آن باشند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

اطلاعات تماس

درج اطلاعات تماس و معرفی مجموعه یا فروشگاه بیشتر از هر چیز دیگری باعث اعتماد سازی میشود . بازدید کننده به راحتی و با آسایش و اعتماد بیشتری به خرید اینترنتی میپردازد .پس بهتر است که برگه ای در وب سایت با عناوین درباره ما و تماس با داشته باشید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

فروشگاه اینترنتی ام چگونه باشد ؟

 • طراحی ساده و به دور از پیچیدگی
 • درج تصاویر زیبا و با کیفیت
 • انتخاب رنگ مناسب
 • توضیحات کامل
 • فرم ها و مسیر های راحت
 • اعتماد سازی

جهت مشاوره و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

از پیچیدگی بپرهیزید!

سادگی و عدم پیچیدگی یکی از تجربه های خوب و موثر در طراحی سایت است . کاربران در وب سایت های ساده و بدور از پیچیدگی به راحتی میگردند پس میتوان گفت طراحی یک وب سایت ساده و زیبا و بدون پیچیدگی و کاربر پسند از وظایف طراح وب سایت یا توسعه دهنده آن است . یک وب سایت ساده به کاربر اجازه تامل و فکر کردن میدهد . شلوغی و پیچیدگی کاربر را آزارداده و وب سایت را به سادگی ترک میکند.

چند نکته کلیدی در ساده سازی وب سایت

 • یک مرکز دید برای وب سایت خود در نظر بگیرید ، نکات کلیدی را در آن خلاصه کنید و از اظافه مطالب در بقیه قسمت های وب سایت بپرهیزید . مرکز دید شما همان مکانی است که بازدید کننده اول به آن توجه میکند .
 • فضای سفید و یا فضای خالی وب سایت خود را بیشتر کنید . تا مخاطب بتواند بعد از خواندن محتوا تا محتوای بعدی کمی تفکر کند
 • تعداد لینک های وب سایتتان را محدود کنید و خیلی به صورت زنجیره ای لینک ندهید .
 • از دو یا سه ستون استفاده نمایید
 • لوگو خود و سرتیتر های مورد نظرتان را با رنگی مشخص و ملایم بنویسید.

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

تصاویر معجزه میکنند !!

تصاویر زیبا و با رنگ های دلنشین  توجه کاربر را به وب سایت جلب میکنند . شما میتوانید محتواهای کلیدی خود را به صورت تلفیقی در تصاویر قرار دهید و یا محتواهای خود را بعد از عکس بنویسید. تصاویر زیبا و با کیفیت تاثیر بسزایی در مخاطب گذاشته و مخاطب را دقایقی بیشتر در وب سایت شما نگه میدارد  که همین باعث رتبه یافتن در گوگل میشود .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

برای وب سایتتان رنگی مناسب انتخاب کنید .

بسیاری از صاحبان وب سایت ها و طراحان وب سایت به این مقوله توجه نمیکنند . اما باید دانست که قبل از هر گونه محتوا و محصولی این رنگ است که مخاطب و بازدیدکننده را در صفحه وب سایت شما نگه می دارد . وقتی بازدید کننده با یک وب سایت تیره و محتواهای نامعلوم روبه رو شود در عرض چند ثانیه وب سایت شما را ترک میکند . وب سایت شما باید در ۵ ثانیه اول باید نظر مخاطب را به خود جلب کند  زیرا مغز بازدید کننده در ۵ ثانیه اول است که دستور ماندن و ادامه محتوا را میدهد و یا اینکه وب سایت را ترک کند .

با توجه به موضوع وب سایت و خدماتتان رنگی مناسب انتخاب کنید  برای مثال :

وب سایت پزشکان و معمولاوب سایت های خدماتی از رنگ آبی .

وب سایت هایی که با کودکان و یا خانم ها سرکار دارند صورتی .

رستوران ها قرمز و نارنجی و….

با مطالعه روانشناسی رنگ ها میتوانید به درک درستی در انتخاب رنگ برسید .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

توضیحات و محتواهای کامل قرار دهید

محتواها و توضیحاتی که در وب سایتتان قرار میدهید مفید ، موثر و کامل باشد تا کاربر برای  اطلاع یافتن از جزئیات محصول شما  به سراق وب سایت های دیگر نرود . سعی کنید درباره هر محصول خود توضیحات کامل همراه با تصاویر قرار دهید . ترکیب تصاویر و محتوای کامل این حس را در مخاطب ایجاد میکند که این وب سایت یک وب سایت کامل است و نیاز به جستجو یبیشتر در این باره نیست .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

ار فرم ها و مسیر های راحت استفاده کنید .

بازدید کننده از فرم ها و اطلاعات اضافی که از او برای خرید یک محصول میخواهند خسته میشود . این واقعیت است که افراد علاقه ای به پر کردن اطلاعات اضافی در فرم هارا ندارند .افراد هنگام مواجه با فرم های طولانی خسته شده و منصرف میشوند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

نکاتی درباره فرم های وب سایت

 • فرم ها و فیلد های خود را بهینه و کوتاه کنید و فقط به دریافت اطلاعات مهم بسنده کنید.
 • یک روش و یک مسیر ساده و واضح برای حرکت میان وب سایت در اختیار کاربران بگذارید تا از سردگمی بپرهیزد.
 • زمینه فرمتان را سفید و کاملا واضح و برجسته طراحی کنید .
 • حتما در کنار فیلد های مهم علامته ستاره دار بگذارید .
 • پیام هایی را برای راهنمایی کاربر قرار دهید تا کاربر را در تکمیل فرم به درستی کمک کند .
 • معمولا فرم های عمودی بهتر هستند .

بر اساس یک آنالایز و تحقیق  در ردیابی چشم  یک سازمان طراحی تجربه کاربر به این دست یافته است که استفاده و قرار دادن فرم های عمودی بهتر فرم های راست به چپ و یا بلعکس است .

آن ها این نتیجه را ازمطالعه و نیز اسکن های چشمی  و تعداد حرکات چشم  به دست آورده اند .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

اعتماد اصل مهمی است

معمولا افراد به سختی به فروشگاه های اینترنتی اعتماد میکنند . از این جهت که آن ها محصول را نمیبینند ، لمس نمیکنند ، فروشنده و میزان فروش او را نمیبینند و نمیشناسند . از این جهت اعتماد کردن به یک فروشگاه اینترنتی سخت میباشد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

۱۰ روش جلب اعتماد مشتری به فروشگاه اینترنتی

 نکته۱ : بازدید کننده قبل از هرچیزی به دامنه وب سایت شما توجه میکند .پس بهتر است

دامنه ای مناسب و اسمی با معنی استفاده کنید.

نکته ۲ : لوگویی اختصاصی و با طراحی حرفه ای برای خود داشته باشید .

نکته ۳ : شماره تماس و اطلاعات فروشگاه خود را قرار دهید .

نکته ۴ : از سیستم چت آنلاین استفاده کنید تا افرا بتوانند به راحتی با شما در ارتباط باشند .

نکته ۵ : صفحه ارتباط با ما یا همان تماس با ما را حرفه ای طراحی کنید تا اعتماد فرد را به خود جلب کند .

نکته ۶ : برای هر محصولی که در وب سایتتان قرار میدهید محتوایی تولید کنید تا کمی از نیاز ها

و اطلاعاتی که مشتری به آن نیاز دارد را در اختیارش قرار دهید

نکته ۷ : صفحه اول گوگل باشید . افراد همواره به فروشگاه هایی که در نتیج اول گوگل ظاهر میشوند بیشتر اعتماد میکنند .

نکته ۸ : نماد اعتماد داشته باشید .

نکته ۹ : بخش نظرات مشتریان را در صفحه محصولات خود قرار دهید .

نکته ۱۰: روش های پرداخت و تحویل مختلفی داشته باشید . عده ای علاقه دارند تا هزینه را درب محل پرداخت کنند و یا با پست تیپاکس و زودتر به دستشان برسد . به همین جهت انواع مختلف روش های پرداخت و تحویل را قرار دهید تا مشتری تصمیم بگیرد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-در-گرگان

هزینه  طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان

افرادی که قصد راه اندازی وب سایت فروشگاهی را دارند قبل از هرچیز هزینه طراحی وب سایت برای آن ها حائز اهمیت است .

اما همواره آن ها به این شفاف سازی نیاز دارند که این هزینه های مختلفی که از شرکت های طراحی سایت میشنوند

صرف چه مواردی میشود .

همچنین باید به این موضوع توجه کنند که هرگز فریب قیمت های پایین را نخورند و همچنین قیمت های بالا را نشانه کیفیت بالا ندانند .

ما در این قسمت  به بخشی از این هزینه ها اشاره میکنیم .

در کل میتوان گفت تمام هزینه های یک وب سایت یه شرح زیل است .

۱- هزینه هاست و دامنه

۲- هزینه طراحی ui  یا رابط کاربری

۳- هزینه کد نویسی و برنامه نویس

۴- هزینه پشتیبانی وب سایت

۵-  حق الزحمه گرافیست

۶-هزینه سئو ( اختیاری )

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

هزینه دامنه

دامنه در واقع همان آدرس وب سایت شما است و همواره با پسوند های مختلفی میتوان شناسایی کرد . این دامنه ها معمولا به صورت یک ساله و یا پنج ساله برای وب سایت شما اجاره می شوند و تا زمانی که شما هزینه اجاره آن را بپردازید آدرس وب سایت و یا نام آن برای شما میباشد . درصورتی که هزینه اجاره دامنه را در زمان مقرر پرداخت نکنید  دامنه وب سایت شما ازدسترس شما خارج شده و هر شخص جدیدی قادر به خرید آن خواهند بود .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

هزینه هاست یا فضای میزبانی

شما برای آپلود وب سایتتان در فضای نت و نمایش آن به کاربران نیاز به فضایی در اینترنت دارید . که این فضا را هاست یا فضای میزبانی میگویند. معمولا به صورت ماهانه و یا سالانه باید اجاره بهای آن را بپردازید .وب سایت های زیادی هستند که به فروش این هاست ها میپردازد و این امکان وجود دارد تا شما بتوانید قیمت این فضاهارا مشاهده کنید . هاست های معروف و خوب عموما قیمت بالاتری نسبت به هاست های دیگر دارند .میتوان گفت که مهمترین هزینه وب سایت هزینه خرید هاست و دامنه است .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

هزینه طراحی رابط کاربری

هنگام طراحی یک وب سایت علاوه بر اینکه باید کدنویسی های لازم انجام شود.یک رابط کاربری یا همان ظاهر اولیه باید طراحی شود که این کار نیاز به تخصص دارد . افرادی که با اصول طراحی ، استاندارد های طراحی سایت و روانشناسی رنگ ها و نیز قرارگیری المان ها و محتواها در جای مناسب آشنایی کامل داشته باشند .

بی شک طراحی ظاهر اولیه وب سایت مهمترین جزو طراحی وب سایت است زیرا این ظاهر وب سایت استکه توجه مخاطب را به خود جلب میکند. این کار توسط شخصی که در این کار تبهر دارد انجام میشود . هرچه شما به وب سایت گرافیکی و ظاهری اختصاصی تر نیاز داشته باشید هزینه وب سایت شما بیشتر خواهد شد .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

هزینه کد نویسی و طراحی سایت

پیاده سازی بیس اصلی وب سایت شما همواره زمان بر ترین و سخت ترین قسمت است و نیازمندهدانش و تخصص در این امر است . از آن جهت با توجه به میزان تلاش و زمانی که وب سایت شما نیاز دارد هزینه طراحی وب سایت شما تغییر و بیشتر خواهد شد . هرچه شما نیاز به المان ها ، فرم ها و پیچیدگی های ظاهری داشته باشید هزینه وب سایت بالاتر رفته و بلعکس هرچه زمان برنامه نویس کمتر باشد و وب سایت شما صرفا یک وب سایت ساده و بدون پیچیدگی باشد هزینه کمتری به همراه خواهد داشت .

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

هزینه های پشتیبانی

اگر بخواهیم به صورت خلاصه درباره پشتیبانی وب سایت به عرضتان برسانم این است که پشتیبانی وب سایت عموما به دو صورت فنی و محتوایی صورت میگیرد . پشتیبانی های محتوایی به صورت اختیاری بر عهده شرکت طراحی وب سایت است و هزینه ای جدا از طراحی وب سایت باید پرداخت . اما پشتیبانی فنی دقیقا هزینه ایست که طراح وب سایت بابت وب سایت شما از شما دریافت میکند. وب سایت شما در طول سال نیاز به پشتیبان گیری و بروزرسانی و … دارد که آن را روی هزینه طراحی وب سایت از شما دریافت میکند.

جهت مشاوره  و طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان با ما تماس بگیرید.

هزینه گرافیست

بی شک وب سایت شما نیاز به درج اسلایدر یا بنر هایی دارد که باید توسط گرافیست و مختص شما طراحی شود . از آن جهت هزینه هایی به این صورت در بر دارد . شرکت ما در طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان و یا هر وب سایت دیگری از طرح های اختصاصی برای هروب سایت استفاده نموده تا هر وب سایت را از سایر وب سایت ها متمایز کند.

هزینه سئو گرگان

بی شک تنها طراحی یک وب سایت و داشتن آن کافی نیست . شما همواره برای دیده شدن نیاز به خدماتی همچون سئو و بهینه سازی دارید تا گوگل وب سایت شمارا در نتایج جستجوی افراد نمایش دهد. از این رو شرکت های طراحی وب سایتی وجود دارند و خدماتی همچون سئو به شما ارائه میدهند . محتواهایی برای شما تولید میکنند که به صورت اختصاصی مختص به شماست و با رعایت تمام قواعدو اصول سئو شمارا در نتایج اول گوگل ظاهر میکنند .

هزینه سئو نیز مانند هزینه پشتیبانی محتوایی اختیاری بوده و هزینه ای جدا در بر دارد وهر شرکت تعرفه مخصوص به خود را دارد . جهت طراحی فروشگاه اینترنتی در گرگان و نیز خدماتی مانند سئو با ما تماس حاصل فرمایید .