ویژگی وب سایت حرفه ای در گرگان وب سایت

طراحی اپلیکیشن
مهر ۳۰, ۱۳۹۷
بهینه سازی سایت یا سئو
آبان ۱۲, ۱۳۹۷

ویژگی وب سایت حرفه ای در گرگان وب سایت :
طرح و نقشه راه منطقی برای طراحی و پیاده سازی درگرگان وب سایت به شکلی است که کاربر پس از ورود به وب سایت به راحتی متوجه عمکرد گرگان وب سایت و نیز متوجه کاربرد بخش های مختلف آن بشود.
داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد درگرگان وب سایت باعث کاربرپسند بود و امتیاز بهتر در سئو را دارد.

نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم سایت درگرگان وب سایت :
هدف اصلی گرگان وب سایت کاربروب سایت شما در خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین ما درگرگان وب سایت کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت شما نمایش میدهیم .
گران وب سایت به جای اینکه کاربر را با لینک های شبیه اطلاعات غیرضروری دیگر کلافه کنید.
مثلاگرگان وب سایت در وب سایت رستوران کاربر به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعات فعالیت و آدرس رستوران می گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد.

درگرگان وب سایت طرا حی سایت اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار دهد. هیج چیز بدتر از آن نیست که کاربر در وب سایت شما به دنبال اطلاعات تماس بگردد.
پیشهاد گرگان وب سایت این است که طراحی سایت اطلاعات تماس و راه های تماسی را در وب سایت قرار دهید که همیشه به آنها پاسخگو باشید. مثلا اگر تلفن خود را هرزگاهی از دسترس خارج می کنید بهتر است آن را در اطلاعات تماس وب سایت قرار ندهید و فقط از ایمیل استفاده نمایید.
نظرگرگان وب سایت حتما ازایمیلی استفاده نمایید که برای آن دامنه می باشد و از ایمیل gmail یا سایر ایمیل های شخصی به هیچ وجه استفاده نکنید.
در نظر گرگان وب سایت نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت حرفه ای می باشد. طراحی شما در گرگان وب سایت به گونه ای است که خود را با ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق میدهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما استفاده نمایند.