چند زبانه

Support key on computer keyboard. Very selective focus on part of the key.
پشتیبانی
اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۴
Support key on computer keyboard. Very selective focus on part of the key.
هزینه مناسب
اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۴
CollageFlags

سایت شرکت های بین المللی باید قابلیت چند زبانه بودن را دارا باشند. که معمولاً باعث افزایش هزینه بسیار برای شرکت می شود. اما سایت های طراحی شده توسط شاتل وب به سادگی می توان چند زبانه گردند و برای هر کاربر بر اساس کشورش زبان سایت تغییر کند.

آمار در سالهای گذشته نشان داده است که همان تعداد کاربرانی که از زبان انگلیسی و فارسی در اینترنت استفاده می کنند به همان تعداد هم کاربر به زبان های دیگر وجود دارد.در این صورت اگر شما صاحب یک کسب و کار آنلاین بوده و محصولاتی را برای فروش دارید و فقط دارای زبان انگلیسی در وب سایت خود می باشید درصد زیادی از مشتریان خود را از دست داده اید …

در اکثر کشورها،نیاز زیادی برای پیاده سازی سایت و طراحی وب سایت های دو زبانه وجود دارد. با این روش هر صاحب سایتی می تواند کاربران و مشتریان خود را افزایش دهد و در غیر این صورت طراحی سایت دو زبانه بیشتر در کشورهایی مورد استفاده است که بیش از یک زبان رسمی در آن موجود است.
ممکن است لازم بدانید که طراحی سایت به زبان انگلیسی/فرانسوی ایجاد نمایید و یا شاید طراحی وب سایت فرانسوی/اسپانیایی، پرتقالی/اسپانیایی و یا به هر ترکیب دیگری از زبان های گوناگون احتیاج داشته باشید. همچنین الزامی نیست که زبان انگلیسی، زبان اولیه برای سایت شما باشد. به عنوان مثال می توانید در طراحی وب سایت خود ترتیب فرانسه/انگلیسی ویا هر زبان دیگری داشته باشید.
در طراحی وب سایت هایی به چند زبان باید Linking از یک زبان به زبان دیگر را توسعه داد. حتماً چند گزینه در دسترس افراد باشد. شما می توانید لینکی ارائه کنید که بازدیدکننده را از صفحاتی که در آن حضور دارد به صفحهء دیگر با زبان جایگزین منتقل کند. و یا اینکه آنها را به صفحه فهرست هدایت کرده تا افراد بتوانند در صفحهء معادل با زبان های جایگزین حرکت نمایند.
اما امکان دارد این موارد همیشه مورد توجه بازدیدکننده نباشد و به عنوان کلیک های غیر ضروری برایشان باشد. ممکن است شما و  سایت تان مورد داوری قرار بگیرید.

شرکت گرگان وب سایت با سابقه طولانی در زمینه طراحی سایت در ایران  و با طراحی سایت های دو زبانه توانسته خدمات ارزنده ای را برای مشتریان خود به ارمغان اورد.